Bezpieczeństwo Narodowe i Międzynarodowe – studia II stopnia!

1 czerwca 2017 roku o godz. 12:00 rozpoczęła się rekrutacja na studia prowadzone na Uniwersytecie Śląskim. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, przygotowaną dla studentów kierunku Bezpieczeństwo Narodowe i Międzynarodowe!

Informacje nt. studiów na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe i Międzynarodowe I stopnia:

W roku akademickim 2017/2018 proponujemy Państwu również nowość – studia II stopnia:

Zapraszamy również do zapoznania się z planami studiów II stopnia kierunku Bezpieczeństwo Narodowe i Międzynarodowe:

• Plan studiów stacjonarnych II stopnia (od roku akademickiego 2017/2018) można pobrać tutaj.
  • Plan studiów niestacjonarnych II stopnia (od roku akademickiego 2017/2018) można pobrać tutaj.